Vestel Sincan, Yenikent, Fatih Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Fatih Vestel Yetkili Servisi

Fatih Kartek Vestel Yetkili Servisi

Fatih Vestel Yetkili Servis, alanında uzman ve güler yüzlü kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Satış sonrası sunduğu hizmetlerde kusursuz bir hizmet veren Fatih Vestel Yetkili Servis, 999 0130 mesai saatlerinde ulaşılabilen telefon numaralarıyla her zaman bilgi alabilmenize imkan tanır. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi gibi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır.

Fatih Vestel Yetkili Servis personellerinin sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde, ürünlerinizin çalışmasını engelleyecek durumlar tespit edilmekte ve müşteriye detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bunun dışında almış olduğunuz ürünün fiyatına veya modeline bakılmaksızın en kısa süre içerisinde montaj yapılmaktadır. Montajlar herhangi bir ücret beklenmeksizin ücretsizdir.

Fatih Vestel Yetkili Servis

Kartek Vestel Yetkili Servisi

Kartek Vestel yetkili servis ailesi olarak 35 personelden oluşmaktadır, alanında 15 uzman teknisyen, 6 uzman müşteri temsilcisi ve 18 servis aracı ile bölgenin ve Vestel’in başarılı servisleri arasında öncü olmaktan ayrıca onur duymaktayız. Ayrıca Türkiye istatistik kurumu tarafından 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilen iş yeri araştırmalarında gösterdiğimiz iş birlik ve destek sonucu 2016 yılında teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.

Vestel, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün özelliklerini geliştirmekte ve pek çok alanda kaliteli ürünler üretmektedir. Ürünleri üretip satmakla kalmayıp satış sonrasında müşterinin karşılaştığı sorunları giderebilmek için de Türkiye’nin birçok yerine yayılmış yetkili servisleri bulunmaktadır. Vestel Kartek Yetkili Servisi, Fatih ilçesindende sorumlu yetkili servistir. Almış olduğunuz Vestel ve Regal ürünlerinin kurulumu, alındıktan sonra çıkan sorunların tespiti ve gerekli durumlarda parça değişimi yapmaktadır. Aradığınızda her zaman ulaşabileceğiniz Vestel Kartek Yetkili Servisi, hızlı ve alanında uzman personelleriyle kusursuz hizmet vermektedir.

Size en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için uğraşan Vestel Kartek Yetkili Servisi’ne sabah 08:45 ila 18:45 arası ulaşabilirsiniz.

Vestel, müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmesi sebebiyle satışını yaptığı ürünlerin takibini bırakmayarak müşterinin karşı karşıya geldiği bazı problemleri ortadan kaldırabilmek amacıyla yetkili servis ağları kurmuş ve hala kurmaya devam etmektedir.

Vestel Kartek Yetkili Servisi ise Sincan semtinden sorumlu bir servistir. Vestel’den alınmış olan bütün ürünlerin kurulumunu yaptıktan sonra dahi takibi bırakmayarak meydana gelebilen sorunları tespit edip gerekli görüldüğü sürece orijinal parça değişimlerini yapmaktadır. İletişim konusunda sizlere herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak olan Vestel Kartek Yetkili Servisi sizlere mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yaparak kendi alanındaki uzman personelleri ile hiçbir probleme mahiyet vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler: