Vestel Sincan, Yenikent, Fatih Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Vestel Ankastre Servisi

Vestel Ankastre Servisi

Vestel ankastre servisi kullandığınız yedek parça ve aksesuar niteliğindeki çözümlerin yüksek kalitede olması gerektiği konusunda uyarıyor!

Arıza ya da bakım dolayısı ile teslim edilmiş olan ürüne hassasiyet gösterilmeli ilgili işlem sırasında başka problemlere mal olabilecek uygulamalardan kaçınılmalıdır.

Hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra estetik nitelikleri ile de göz dolduran bu özel serinin ürünleri temizlik ve kullanım güvenliği açısından özel ilgiyi hak ediyor. Tüm ürünleriniz için en etkili hizmet ve çözümleri bir telefonla ayağınıza getiriyoruz!

Profesyonel Destek Telefonunuzun Ucunda!

Yetkili servis olarak tüm gereçleriniz için gerekli olan hassasiyeti gösterdiğimizi gururla belirtiyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detay bilgi almak ya da servis desteğimizi talep etmek isterseniz 999 0130 numaralı çağrı merkezi telefonumuzu arayabilir ve ya servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Vestel Yetkili Servisi
Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

Sağlığınız ve hijyen açısından oldukça önemli olan bulaşık makinelerinin yıkama yapmaması, elektrik kaçağına neden olması, su tahliyesi sorunu yaşatması ya da tuş panelinde problemler oluşması gibi hallerde desteğe ihtiyacınız var demektir. Vestel ankastre servisleri en etkili çözümleri en ucuz fiyatlarla bir araya getirerek sizlere sunuyor!

 
Vestel Fırın

Fırın

Fırınınızdan yüksek performans elde etmek, olası bir arıza durumunda kısa sürede çözüme ulaşmak ve sağlanan çözümün kalıcı olmasını istiyorsanız, bunu sağlayabilecek en yetkin isim olan servislerimiz telefonlarınızı bekliyor. En kaliteli çözümler ve en uygun fiyatlar ile daima yanınızdayız.

 
Vestel Mikrodalga

Mikrodalga Fırın

Verimli bir şekilde çalışan mikrodalga fırın istiyorsanız, olası bir arıza durumunda kısa sürede çözüm oluşturabilecek ve sağlanan çözümün kalıcı kılabilecek yetkili bir isime ihtiyacınız var demektir. En kaliteli çözümleri ve en uygun fiyatlar ile sunan servisimiz talep ettiğiniz her an yanınızda.

 
Vestel Ocak

Ocak

Mutfaktaki bir numaralı yardımcınız olan cam seramik ocaklar, bakım gerektirmelerinin yanı sıra arıza yapmaları durumunda uzman bir ekibin müdahalesini hak ediyor. Servisimizin profesyonel çalışanları cihazınız için gerekli olan tüm hizmetler hususunda en iyi desteği sunarken, ürününüzün güvenliğini garanti ediyor.

 
Vestel Davlumbaz

Davlumbaz

Davlumbazınızın emiş gücünün istenilen verimde olması gerekli kullanım talimatlarının harfiyen yerine getirilmesi ile mümkün olur. Olası bir müdahale durumunda profesyonel yapılan müdahale doğru ve kalıcı çözüm elde etmenize olanak tanır. Davlumbazınız için gerekli tüm çözümleri marka güvencesi ile sunmasının yanı sıra, yedek parça deposu ile ihtiyacınız olan her türlü parça ve aksesuarı temin ediyor.

 
Vestel Buzdolabı

Buzdolabı

Buzdolabınız soğutma yapmıyor, buzlanma ve elektrik kaçağı gibi sorunlara neden oluyorsa, çözüm bir telefon kadar yakın! Vestel ankastre servisi, vermiş olduğu hizmet ve yarattığı kalıcı çözümler ile buzdolaplarınızın ömrünü uzatıyor.

 

Hizmet Verdiğimiz Modeller

  • Bulaşık Makineleri
  • Fırınlar
  • Mikrodalga Fırınlar
  • Ocaklar
  • Davlumbazlar
  • Buzdolapları