Vestel Sincan, Yenikent, Fatih Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Hakkımızda

Hakkımızda

Şahin kardeşler teknik olarak 1998 yılında Bahçelievler Emek bölgesi servisi olarak hizmete başladık yaklaşık iki yıl aynı bölgede servis hizmetimize devam ettikden sonra Bölge Müdürlüğümüzün almış olduğu karar ile 2000 ila 2005 yılları arasında Çayyolu yetkili servisliğine devam ettik, Buradaki servis hizmetimizi yine Bölge Müdürlüğümüzün uygun görmesi ile 2005 yılında sonlandırarak aynı yıl içersinde Sincan Bölgesi yetkili servisi olarak o günden bu güne servis hizmetimizi en iyi şekilde yerine getirmek için sürekli yenilikleri takip etmekteyiz.

2007 yılında şirketleşme kararı alarak firmamız yeni ismiyle Kartek Servis Hizmetleri Ltd Şti. olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine devam etmekteyiz.

Vestel Teknik Servis
Vestel Teknik Servis

Mayıs 2013 tarihi itibarı ile Etimesgut Elvankent Eryaman Şeker mahallesi ve Yaşamkent bölgelerinede servis hizmeti vermeye başladık.

Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız 17 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Konusunda eğitimli ve uzman kadrosu ile haftanın 6 günü kesintisiz teknik servis hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon hatta bir web sitesi uzaklığındadır.

Yaptığımız her işimizi farklılıklar yaratmak için çalışıyoruz. Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu üzerine kurulu bir sistemimiz var. Uzun vadeli düşünür ilişkilerimizi herkesin kazanacağı bir sistem üzerinde sürdürüyoruz. Kartek servis olarak her zaman sözüne güvenilen bir firma olmak en başlı hedeflerimizdendir. Öğrenen bir organizasyon yapımız var. Sürekli öğreniriz ve değişimi yaşam biçimi olarak benimsiyoruz. Hatalarımızı öğrenme fırsatı olarak görüyoruz."

Vestel Teknik Servis