Vestel Sincan, Yenikent, Fatih Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Vestel Bilgisayar Servisi

Vestel Bilgisayar Servisi

Günümüzün gereklilikleri ve gelişen teknoloji doğrultusunda kullanımı gittikçe artan bilgisayarlar çeşit model ve sahip oldukları farklı özelliklerle tüketiciyi her geçen gün daha da cezp ediyor.

Vestel Bilgisayar servisi, ister notebook, ister masaüstü olsun cihazınızda yapacağınız parça değişiklikleri, bakım ya da onarım niteliğindeki işlemleri, bilgisini sürekli yenileyen uzman ekibi ile bütçenizin güvenliği gözeterek gerçekleştiriyor.

Vestel Notebook Servis

Laptoplarınızın bakımı, kurulumu, yazılım yükleme hizmetleri ve aksesuar temini konusunda Vestel bilgisayar servisleri en büyük çözüm ortağınız!

Vestel Yetkili Servis Sincan

Vestel PC Servisi

Masa üstü bilgisayarlar sabit konumda olmaları nedeni ile herhangi bir müdahale gerektirdiklerinde yerlerinin değiştirilmesi kolay olmamaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmeti ile ihtiyacınız olan çözümü ayağınıza getiriyoruz.

Maalesef yanlış müdahale, kullanım hataları ya da işin ehli olmayan kişilerce yapılmaya çalışılan onarım işlemleri, cihazınızda daha büyük arızaların çıkmasına hatta bilgisayarınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olabiliyor.

Benzeri tatsız durumlar ile karşılaşmamak için marka güvenceli uzman bir servis ile çalışmalısınız. Vestel yetkili servisi olarak bilgisayarınızın bakım onarım parça değişimi gibi işlemlerinde sorunsuz teslimat garantisi veriyoruz. Bilgisayar servis hizmetimiz için 999 0130 numaralı çağrı merkezi telefonumuzu arayabilir, ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Vestel

Hizmet Verdiğimiz Modeller

  • Vestel Onyx
  • All In One PC
  • LCD Monitörler
  • Diğer Ürünler
  • Diğer Kurumsal Ürünler