Vestel Sincan, Yenikent, Fatih Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Eryaman Vestel Yetkili Servisi Kartek

Eryaman Vestel Yetkili Servisi

Aynı zamanda Eryaman Vestel Yetkili Servisi olan firmamız Eryaman bölgesi etrafında bulunan yetkili servis alanında uzman personellerimizin yardımı ile işleminizi en kısa sürede ve en verimli şekilde gerçekleştirmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin bakım, onarım ve montajında sizlere en kaliteli hizmeti sunmakta olan Eryaman Vestel Yetkili Servisi, garanti kapsamında olan beyaz eşya, televizyon gibi cihazlarınızda karşınıza çıkabilecek problemlerde her daim en olumlu sonuçları alabilmek için canla başla çalışmaktadır.

Kartek Vestel Yetkili Servisi

Kartek Vestel yetkili servis ailesi olarak 43 personelden oluşmaktadır, alanında 15 uzman teknisyen, 6 uzman müşteri temsilcisi ve 19 servis aracı ile bölgenin ve Vestel’in başarılı servisleri arasında öncü olmaktan ayrıca onur duymaktayız. Ayrıca Türkiye istatistik kurumu tarafından 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilen iş yeri araştırmalarında gösterdiğimiz iş birlik ve destek sonucu 2016 yılında teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.

Vestel, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün özelliklerini geliştirmekte ve pek çok alanda kaliteli ürünler üretmektedir. Ürünleri üretip satmakla kalmayıp satış sonrasında müşterinin karşılaştığı sorunları giderebilmek için de Türkiye’nin birçok yerine yayılmış yetkili servisleri bulunmaktadır. Vestel Kartek Yetkili Servisi, Etimesgut ilçesinden sorumlu yetkili servistir. Almış olduğunuz Vestel ve Regal ürünlerinin kurulumu, alındıktan sonra çıkan sorunların tespiti ve gerekli durumlarda parça değişimi yapmaktadır. Aradığınızda her zaman ulaşabileceğiniz Vestel Kartek Yetkili Servisi, hızlı ve alanında uzman personelleriyle kusursuz hizmet vermektedir.

Size en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için uğraşan Vestel Kartek Yetkili Servisi’ne sabah 08:30 ila 18:30 arası ulaşabilirsiniz.